02 лютого 2017

СБУ нагрянула з обшуком до Білоцерківської ТЕЦ

Слідчі прокуратури і СБУ вилучали документи на теплоелектростанції в Білій Церкві. Саме підприємство належить бізнесменові Костянтину Жеваго. Воно продає тепло і електроенергію білоцерківцям.

Силовики підозрюють, що менеджмент незаконно вивів і привласнив 170 мільйонів гривень. Ці кошти були закладені в тарифи для населення. За документами вони повинні були йти на реконструкцію котелень.

Тільки насправді ніяких робіт не проводилося, - підозрюють в прокуратурі. Гроші з підприємства виводилися на протязі п'яти років. Поки слідчі нікому не повідомляли про підозру, обійшлося і без затримань. Все це в прокуратурі анонсують на найближчі дні, після того як вивчать вилучені документи.

"Однозначно в цьому залучені керівники ряду підприємств - як приватних, а також підприємств, які частково і державою фінансувалися. Більш того, залучені і підлеглі працівники, які нібито перевіряли виконання робіт, складали акти і відповідальні були по їх підписання. Перевіряється і причетність інших осіб ", - розповідає прокурор Київської області Дмитро Чибісов.


Слідчим управлінням прокуратури Київської області вже відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації