26 листопада 2016

Ігор Коча був спійманий працівниками поліції п'яним за кермом

Опівночі 25 листопада 2016 року працівники Білоцерківської поліції зупинили автомобіль водій якого був у нетверезому стані.

Ця історія не набрала б розголосу, якби не поведінка п'яного водія. П'яниця почав розмахувати посвідченням помічника народного депутата і вимагати недоторканність автомобіля та своєї особи.

Наша редакція не встигла прибути на місце подій, але поспілкувалася з лікарями ПМД. Затриманим виявився Коча Ігор Юрійович, член громадської ради при Білоцерківському виконавчому комітеті, який в кабінеті лікаря продовжував погрожувати та розмахувати посвідченням помічника народного депутата Капліна Сергія Миколайовича.

Всі погрози Ігоря Кочі не допомогли і в результаті був складений протокол за статтею 130 частиною 1 кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції). У підсумку Кочі світить штраф 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік. З ранку Ігор Юрійович оббивав пороги Білоцерківського відділу поліції з пропозицією домовитися, але в даному питанні крапку поставить суд. Для всіх бажаючих потрапити на судовий процес щодо позбавлення водійських прав Ігоря, хочемо повідомити неприємну новину. Суд відбудеться в Сквирському суді, так як Коча прописаний на Сквирщіні.


Після 10-ти днів мовчання Коча спромігся зняти відео. У сам сюжет він навіть вставив уривок з відео, де він п'яний зустрічає хлопців з АТО. А ось оператор і зум на камері його підвели - посвідчення водія чітко не видно, і сказати його воно чи ні не представляється можливим. Зате що не підвело Ігоря - це красномовство у Фейсбуці. Він пообіцяв власникам сайту, які на його думку, поширили про нього не правдиву інформацію позовом до суду. Нижче повний текст.

У свою чергу справжні патріоти як міста, так і держави, з Білоцерківського корпусу добровольців які хотіли дізнатися правду, вже давно знайшли спосіб взяти витяг і дізналися хто оформляв, коли оформляв і скільки проміле показало (Братство ветеранів АТО - є братство ветеранів АТО, для них немає кордонів). І те, що пише Ігор Юрійович про те що «якби все це була правда, то замовники цього виклали б усі документи, що це б підтвердили» відображає його або як політика-брехуна або як політика яка не знає законів. Або він просто маніпулює тим, що поліція в цій справі зберігає мовчання для того, що б не порушити закон про розголошення персональних даних.P.S. До речі, суднового процесу щодо статті ми теж дуже чекаємо. Тоді всі бажаючі дізнатися правду, точно її дізнаються з усіма підтверджуючими документами. Бо суд має право витребувати будь-які документи з будь-якої інстанції. Ось там і побачимо всі документи які так хоче побачити Коча в своїх дописах в фейсбуці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації