13 листопада 2016

Г.А.Д перетворює Білу Церкву в дике місто

Так висловився активіст після засідання круглого столу. «А хто такий гад?» - запитали ми. «Геннадій Анатолійович Дикий - скорочено ГАД. Це амплуа йому дуже підходить в зв'язку з його поведінкою. Не тільки в мою сторону, а й з усіма активістами і жителями міста Біла Церква», - сумно констатував наш співрозмовник.

На круглому столі «Громади Київщини об’єднують свої зусилля у боротьбі за свої права», 09 листопада 2016 року в приміщенні національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ», Валерій Міщенко, голова молодіжної громадської організації «Майбутнє Білої Церкви» виступив з досить жорсткою критикою в бік чинного міського голови від партії «Самопоміч» Геннадія Дикого. Ось відео опубліковане одним з білоцерківських інтернет каналів«Я буду говорити про Білу Церкву, про її проблеми. За результатами виборів за діючого міського голови Геннадія Анатолійовича Дикого проголосувало трохи більше 20% жителів міста», - підсумував Валерій.

«Що робить міський голова після свого обрання? Сфальшовує конкурси, призначає на посади членів родини та своїх "любих" друзів; проводить непопулярні рішення в місті, порушує законодавство. Кінцевим підсумком проведеної великої транспортної реформи має стати зростання цін на проїзд у тролейбусах та маршрутках міста. Останньою краплею стала велика медична реформа в результаті якої мають закрити першу міську лікарню. Лікарня, яка має давню історію та була збудована на гроші місцевого бізнесмена Бялика понад 100 років тому; міський голова Геннадій Дикий та начальник управління охорони здоров"я міста Павло Маслянко хочуть закрити. На її місці буде приватна клініка та ресторан із боулінгом», - заявив Міщенко.
«Постійно порушуються справи проти незгідних з мером активістів. На мене особисто, як на журналіста-блогера та громадського діяча за проведення незалежного журналістського розслідування з приводу подій навколо Білоцерківського міського парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка міський голова звернувся із позовом до суду із відшкодуванням йому 100.000 грн. моральної шкоди. Міському голові треба знищити свободу слова та мене особисто як одного з небагатьох сміливих борців за справедливість в місті. Більшість інших незгодних з мером громадян просто не готові на протест», - сказав активіст.

«Мені соромно що я голосував за цю людину, одним із перших привітав його та запропонував йому свою співпрацю натомість отримав позов до суду у 100.000 грн. відшкодування моральної шкоди за проведення мною журналістського розслідування. Мене та мою сім’ю знищують морально та фізично; щодня з боку оточення міського голови Геннадія Дикого погрожують мені як громадському активісту фізичною розправою мені та моїй родині», - обурився Валерій Міщенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації