14 листопада 2016

Алкаш з Білої Церкви організовує Революцію Свідомості

В Білій Церкві організатором збору людей для Революції Свідомості виступає чоловік, який нещодавно був затриманий п’яний за кермом.

Гієни харчуються падаллю, але можуть нападати і на поранених тварин. Тож, гріх не скористатися війною на Донбасі та складною економічною ситуацією, щоб не вирішити свої меркантильні інтереси. Це тільки в телевізорі соратники Януковича переховуються від українського правосуддя, а в реальному житті Росія фінансує партію «Батьківщина», і ті організовують мега справедливу акцію на благо простого народу. Щоб акція виглядала масштабніше, партійці вирішили не скупитися і поділилися з ГО «Євро авто сила», так як прапор на даху машини виглядає краще, ніж в задубілих на холоді руках.

В чому інтерес Євроавтосили? Звісно, заробити трохи грошенят. А ще – продовжувати кататись на європейських номерах без сплати податків. Звісно, від оподаткування ніхто не в захваті, але замість того, щоб вимагати від законотворців нормальну реєстрацію та чіткі правила гри, вони вимагають, щоб ті зламки, які вони ввезли в країну, не обкладали податком і дозволялось кататись без сплати штрафу. Чому так важлива реєстрація? Тому що можна здійснити смертельне ДТП на такій машині, зникнути з міста пригоди, залишивши авто, і ніхто нікого не знайде... І лише співробітники поліції знову будуть козлами, які нічого не роблять, яким все по барабану.

І ще є одна категорія. Ті, хто проти поліції. Самотужки масштабну акцію вони влаштувати не можуть (мало прихильників), тож вирішили сюди приєднатись. В Білій Церкві, наприклад, організатором таких людей виступає чоловік, який нещодавно був затриманий п’яний за кермом. А це стаття 130 і штраф 10 тис. грн. з позбавленням прав на 1 рік. Та й сам він колишній співробітник міліції, так що логіка очевидна, чому він проти поліції.
Захід такого штибу не могли оминути увагою політичні невдахи партія 5.10. Їм байдуже, який кіпіш, аби тільки більше народу та уваги. Хто зна, можливо, наступні вибори більш вдалими будуть (в міські ради пройшли одиниці і виключно завдяки рейтингу людини, а не партії).

Українці – народ розумний, тож переконані, що всі розуміють хто є хто і для чого.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації