19 жовтня 2016

Зек розповів як займався гомосексулізмом з батюшкою Московського патрірахата в Білій Церкві

Новик Сергій Володимирович на прізвисько Мопс. В цілому відсидів 27 років. Нещодавно вийшов «за законом Савченко» і судячи по відео яке гуляє в мережі явно не був людиною шанованою на зоні.


Друг цього зека Андрій Щаділо (входив до угруповання банди Журавля в Києві) свого часу виклав відео з в'язниці під назвою «Мопс не Гребень», вийшовши на волю з цим Мопсом вирішив організовувати стрім-шоу де за певні суми грошей він б'є його в прямому ефірі.
У багатьох своїх ефірах Мопс часто згадував місто в якому він народився - Білу Церкву, а на одному з цих ефірів він розповів про відносини сексуального характеру з батюшкою Московського патрірахата Григорієм. Під час ефіру його часто перебивали, а глядачам було цікаво послухати історію до кінця. Що б задовольнити своїх передплатників Мопс випустив 3 повноцінних відео, де розповів про те як займався гомосексулізмом з попом.

У цьому відео він розповідає хто і як його познайомив з батюшкою Григорієм і що за відносини сексуального характеру піп Московського патріархату платив 25 рублів і пляшку горілки.


У цьому відео Мопс розповідає як він привів одного. І вже разом з подільником влаштовували оргії з Григорієм.


А в цьому відео він розповідає як він вкрав ікони в церкви і його зловила міліція і знову посадила у в'язницю.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації