24 вересня 2016

Остап Бендер піцерії Челентано Фастівський Вадим Петрович

Завжди цікаво спостерігати за місцевою відео пресою. Особливо за YouTube каналами «ProBC» та «45 channel». Перший, останнім часом, ятрить над чинною владою, а другий постійно видає щось нестандартне. Так сталося і цього разу. Нічим не примітний сюжет про земельні проблеми в селі Матюші... Але хто вміє слухати і спостерігати за тим, що відбувається на екрані - може побачити зовсім непомітного, але головного героя. А герой - це людина якого можна назвати, «ідейним борцем за грошові знаки», який знає «чотириста порівняно чесних способів відбирання грошей». Так склалося, що в цей раз наш «великий комбінатор» порівняно чесно відняв земельну ділянку.

А ім'я нашого Остапа Бендера - Фастівський Вадим Петрович. Здавалося б, стоїть собі презентабельний будиночок, хороший паркан навколо будинку, тільки ось цей самий паркан йде прямо до води (що заборонено законом), а частина землі належить зовсім іншій людині.


Звати цю людину Новохвацький Олександр - простий, працьовитий і без зайвого достатку чоловік. Ще з часів радянського союзу бабусі Олександра виділили шматок землі, що підтверджує запис у відповідних документах. Тільки є одне але. Раніше записували землю біля будинку і землю для ведення особистого господарства (городу) разом, тобто однією цифрою. «А то що точно не вказано, то значить і не існує» - подумав Фастівський і щедро подарував сільську раду тренажерами для школи. А сільський голова Кознозій Олександр з радістю допоміг оформити Вадиму Петровичу земельну ділянку, залишивши бідоласі Новохвацкому жалюгідних 11 соток.Адже 26-му територіальному виборчому округу в Білій Церкві від силових тренажерів в селі Матюші краще жити не стало. Ось така вона Самопоміч в Білій Церкві - нічого собі, все людям.

Популярні публікації