19 серпня 2016

Кому заважає Городок «Хуторок»

Громадяни які мають можливості та бажання придбати власне житло «котеджних містечках» через велику кількість реклами звертають увагу і на містечко «Хуторок». Але трохи пошукавши інформацію про «Хуторок» в Інтернеті стикаються з негативними відгуками та попередженнями. Так давайте розберемося кому ж так заважає це котеджне містечко.Дуже часто буває, що продавці такого житла вводять в оману покупців переконуючи їх в тому, що і земля і самі збудовані ними будівлі цілком легальні і тому є надійним для покупця об’єктом вкладання грошей. При цьому, «не важливим» є те, що змінена в сумнівний спосіб форма використання землі з сільськогосподарської на садову все одно не передбачає будівництва капітальних будинків.

«Не важливим» є і те, що територія забудови знаходиться в спеціальній зоні де екологічні норми небезпеки та загрози техногенного характеру значно перевищують гранично допустимі для будівництва житлових будинків.

«Не важливим» є і те що намагання забудовника заробити (або принаймні окупити затрати на «оформлення» землі) ставлять під загрозу існування стратегічного об’єкту (злітна смуга, сам аеродром, територія навколо нього), і це в умовах фактично реальної загрози входження країни у воєнний стан.

Не важливим, дійсно, є те хто сьогодні стоїть на заваді фактично шахрайським схемам ведення бізнесу, приватизації майна і землі. Адже бездіяльність влади теж несе за собою відповідальність перед законом. Тим більше коли мова йде про об’єкти критично важливої інфраструктури країни.


А може «Хуторок», в першу чергу, заважає собі самому? Бо для продавців такої нерухомості існує дуже багато пунктів в стилі «не важливо» щодо сумнівного за якістю товару. Адже відповідальність на далі буде нести покупець. А якщо трапиться щось подібне як випадок на відео, то покупець втратить життя, а відповідальність перекладуть на вищезгадану владу бо вона через корупційні схеми виділяє землі і не звертає увагу на забудову.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації