01 червня 2016

Чи причетний Порошенко до виграшу Росави в тендері на поставку шин для поліції

Багато білоцерківських користувачів Інтернету пишуть, що олігарх і 5-й Президент України Петро Порошенко віджав завод «ROSAVA» в іншого олігарха Костянтина Жеваго, а потім забезпечив виграш Росави на тендері.

Даний варіант можливий. Так як досить впливовий соратник Петра Олексійовича - Вадим Маршалок очолював передвиборчій штаб майбутнього президента. Правда Порошенко відхрещувався від Маршалка через його зв'язки з партією регіонів в Білій Церкві.


Представники заводу, в свою чергу, спростовують причетність Петра Олексійовича

А на офіційному сайті стверджується, що тендер «Росава» виграла в результаті боротьби між постачальниками імпортних шин, які брали участь в тендері на забезпечення автомобілів Національної поліції України та українськими виробниками. На підставі підписаного контракту між державною установою «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України» і Білоцерківським виробником шин в травні здійснена поставка літніх шин PREMIORRI Solazo для автомобілів TOYOTA.


Як заявляють представник заводу, якість шин PREMIORRI Solazо оцінили тисячі вітчизняних та зарубіжних споживачів. Завдяки універсальному складу гумової суміші з кремнекислотним наповнювачем в протекторі, шини забезпечують чудове зчеплення з дорожнім покриттям в жару і зливу. Посилене центральне ребро забезпечує відмінну курсову стійкість, високу маневреність і безпеку руху автомобіля на високих швидкостях. Ці - одні з головних характеристик якості шин достатні для переслідування поліцейськими порушників на дорогах.

У компанії «РОСАВА» впевнені, що шини національного виробника не підведуть офіцерів Національної поліції України в забезпеченні громадської безпеки, і сподіваються на довгострокове співробітництво.

А ми хочемо нагадати, що ні Toyota Prius, ні Renault Duster не в змозі наздогнати порушників через свої слабкі технічні характеристики.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації