08 червня 2016

В Білоцерківському районі «регіонали» люструють «регіоналів»

Розпорядженням Президента України №203/2016-рп про звільнення В.Маршалка з посади голови Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області звільнено Маршалка Вадима Анатолійовича з посади голови Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області.

Що правда звільнений він згідно з поданою ним заявою. Але в нашому світі не все так просто..

Вадим Анатолійович Маршалок - депутат міськради в Білій Церкві з 2005 по 2015 рік, заходив від «Нашої України», але в 2010 покинув цю політорганізацію. Маневрував між «Сильної України» Тігіпка і «Партією Регіонів». До лютого 2014 року входив до фракції «регіоналів». Покинув «регіональний» корабель разом з усіма - після 20 лютого. Саме в цей день після жахливо розстрілу мирних людей на Майдані в Києві серед регіоналів стало дуже модним виходити з партії.


Об'єднувало Маршалка і Порошенко багато спільного. Що Порошенко, що Маршалок екс-регіонали з великим стажем. Тільки Порошенко, до всього іншого, був одним із засновників «Партії Регіонів». Навіть після офіційного переходу в табір помаранчевих Петро Олексійович успішно працював в уряді М.Азарова, тобто разом з ним нищив економіку України (як міністр економіки) та спільно з Януковичем розкрадав наші гроші. В.Маршалок і П.Порошенко – бізнесмени. Перший – місцевого розливу у вигляді виробництва м'ясних продуктів, напівфабрикатів і кондитерських виробів. ТМ «Маршалок» - один з постійних постачальників продукції для їдальні Кабінету Міністрів України, другий – державного.

Вадим Маршалок очолював передвиборчій штаб майбутнього президента. Правда Порошенко відхрещувався від Маршалка.


Але не все так сумно, Вадим Анатолійович хоч і не публічно, але завжди був фаворитом Президента в Білоцерківському регіоні. І Вадим Анатолійович вміло користувався таким станом справ. Навіть зміг привласнити собі громадську організацію «Рада матерів та дружин учасників АТО» створену одіозним народним депутатом Чудновським, якої в той час керувала його помічниця Пятенко Оксана Григорівна.


Мало того, в ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» Маршалок ввів свою куму Людмилу Люльчук у якій ні діти, ні чоловік участі в АТО не брали. Після приходу Люльчук, до речі, дуже багато активісток залишили організацію, але це не стало на заваді для подальшого розвитку «Ради матерів та дружин учасників АТО» і після такої ротації все частіше в відео сюжетах можна було спостерігати скорочений склад «Ради матерів та дружин», Люльчук та Маршалка. Що явно вказувало на тісну співпрацю між ними.


Йшов час, настали місцеві вибори і на політичну оренду Білоцерківського району зійшов колишній заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Віталій Гринчук, люстрація якого (відповідно до Закону України «Про очищення влади») залишилася лише на словах.

А люструвати його було за що. Віталій Гринчук довгий час очолював районну організацію «Партії регіонів». Був ідейним наставником «тітушок». З останнім заняттям Віталій досяг значного успіху. Як відомо, саме з Білої Церкви вийшли перші «тітушки» на чолі з Вадимом Тітушкою. Фотоматеріали сайту «Українська правда» свідчать про те, що координатором «тітушок», які влаштували бійку в центрі Києва, був голова Білоцерківської міської молодіжної організації «Молоді регіони» Василь Бойко – його у чорній сорочці видно на задньому плані.

«Молоді регіони» підпорядковуються і фінансуються з місцевих районних організацій «Партії регіонів». А це означає, що групи агресивно налаштованих молодиків у Білій Церкві формувалися з відома Віталія Гринчука. Не виключено, що через нього відбувалося й фінансування цих злочинних загонів, які масово нападали на мирних демонстрантів, журналістів, розбивали вітрини магазинів та громили автівки. Додамо, що для фінансування бандитських угрупувань у Гринчука була і мотивація, і можливості. Відомо, що він та його кум Леонід Розпутній входять в структуру місцевої «аграрної сім’ї», яка об’єднує чотири підприємства. В одному з них Розпутній – виконавчий директор. За останні 5 років це напівлегальне агроугрупування, користуючись владним впливом Гринчука та Розпутнього, незаконно наростило найбільший земельний банк в районі. Загальноприйнятною практикою в цих підприємствах є борги перед селянами за земельні паї. Наразі більшу частину ґрунтів агробізнес Гринчука-Розпутнього обробляють всупереч закону.

Зароблені вищеописаним способом гроші допомогли Гринчуку купити перше місце в списку Радикальної партії до районної ради в 2015 році. І не просто стати депутатом Білоцерківської районної ради, а й стати головою райради.


Як видно з відео вище Маршалок явно був проти такого повороту подій і намагався вишукувати можливі лазівки з неточностями та чіплявся до кількості голосів. Варто було б відзначити, що єдине до чого він не присікався - це до самих бюлетенів, а даремно, саме в них можна було побачити продажність голосування, так як кожна фракція мала свою геометричну фігуру ї замість хрестиків і галочок ставилися квадратики, трикутники, кружечки і т.д.

Наступним тактичним програшем Маршалка Вадима Анатолійовича став явний конфлікт політичних інтересів з Віталієм Гудзенко за яким теж тягнеться шлейф «Партії регіонів». У Верховну раду 7 скликання Гудзенко йшов як самовисуванець під патронатом партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», яка після виборів саморозпустилася, а її члени вступили в Партію регіонів. У Верховну раду 8 скликання Віталій Іванович по 92-му округу вже балотувався від «Блоку Петра Порошенка». Зате у Гринчука з Гудзенко ні то що конфлікту не було, була і є річ які їх об'єднує - аграрний бізнес. Про спільні їх ідеї та справи можна говорити довго і багато, але це матеріал для окремої статті (ми обов'язково про це напишемо), а поки давайте продовжимо досліджувати люстрацію «регіоналів» «регіоналами».


І ось тут пора відзначити, що ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» є лакмусовим папірцем, який яскраво відображає перерозподіл сил між різними політичними і фінансовими групами, саме тому так часто ця громадська організація згадується. Так ось, в якийсь момент Маршалок втратив лояльність або можливість управляти «Радою матерів» (хоча момент зрозумілий, коли почали розподіляти землі, то Гринчук більш вигідна персона, ніж Вадим Анатолійович). Розуміючи своє становище, Маршалок Вадим «запросив» АТОшніків люструвати «регіонала» Віталія Гринчука.


Якщо у Вас виникли сумніви щодо того, що Маршалок організував даний мітинг АТОшніків, то зверніть увагу на 1 хвилину 15 секунду (1:15) де у Вадима Анатолійовича запитують як Маршалку працюється з «регіоналами» і скільки можуть «регіонали» сидіти при владі прикриваючись Майданом. Запитати - запитали, а то що Маршалок «регіонал» - забули? А на 2 хвилині 25 секунді (2:25) коли Гринчука почали обсипати землею з копійками ненавмисно сипонули землею в Маршалка, то відразу ж з деяким прислужуванням почали очищати пальто Вадима від бруду. А далі в сюжеті відбувається те, чого Маршалок очікував найменше. То таке, що представники «Рада матерів та дружин учасників АТО» прийшли захищати Гринчука Віталійя, але рідна кума Люльчук Людмила захищала Віталійя Юрійовича так, що дійшло до зізнань про своє членство в «Партії регіонів» (багато людей в місті про це знали, але підтвердження можна побачити на 7 хвилині 38 секунді). Власне, хоч і ідеологічно мітинг був правильно побудований, так як, насправді, Гринчук ще та сволота, але закінчився він не в кращу сторону для Маршалка.

А щоб так все красиво закінчилося Людмилі Люльчук довелося дуже сильно постаратися. Пояснюючи всім присутнім як слухняно Гринчук допомагає учасникам бойових дій, де і які ділянки надаються і так далі.

Хоча Люльчук до цього не звикати. Як пише одна з учасниць форуму bc-city.com:
Люди, хто отримував ділянки біля Олександрії на території, яка належить Фурсівської сільради?
Відгукніться, я даремно кіпішую, так і повинно бути, або є проблеми?
Питання такі:
1) чому ділянка призначена під городництво і садівництво, хоча клялися і божилися, що під індивідуальне житлове будівництво? Це зовсім різні речі.
2) що за фірма посередник, яка за 1200 буде оформляти їх у власність-з чого б це? Держава передає в власність землю людям, для оформлення є чиновники, які зарплату отримують, щось тут не то. В БЦ середня зп 2000, і якщо сім'я загиблих з дітьми, це дуже серйозна для них сума. Кому належить фірма і чому документи видають в комплекті з договором на послуги цієї фірми? Я надто підозріла, або, дійсно, хтось хоче нажитися на сім'ях учасників і загиблих? (фірма " ПП АНЕЛО" - хто це? посередник? А навіщо він там, люди самі не можуть оформити право власності? Або не держава має оформляти?)
3) скільки коштує перевести ділянку під садівництво в ділянку під житлову забудову, чи можливо це, чи світить, в такому випадку, інфраструктура і комунікації? Або так і залишиться садовим кооперативом?


А ось Вам і відповідь, хто такі АНЕЛО. У профілі Людмили Люльчук на Фейсбуці її особистий url це anelo.zem

Зрада вибудуваної земельної імперії і перехід в табір іншої фінансово-політичної сторони - серйозний удар для Маршалка. А далі в соцмережах з фейкових акаунтів підконтрольних групі Гринчука-Гудзенко невміло почали постити фотографію у Вадима Анатолійовича з повідомленням в стилі: «Доки цей наркоман і регіонал буде грабувати Білоцерківський район».

І як підсумок 3 червня 2016 року вийшло розпорядження Президента з припискою «згідно з поданою ним заявою». Ось тільки головне питання так і залишилося відкритим «ПОПРОСИЛИ» (Гудзенко має достатньо впливу для даної дії ) або «ЗАДОВБАЛИ» (враховуючи все вищесказане)?

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації