02 червня 2016

Операція «приватизація» та політиканство по-білоцерківськи

Міською владою спільно із працівниками ЖЕКів чиниться супротив жителям багатоквартирних будинків у їх намірах створити ОСББ. Роз'яснювальної роботи, щодо інформування білоцерківців не ведеться, натомість працівники ЖЕКів проводять збори жильців, де агітують за те, щоб люди вирішили продовжити договір із ЖЕКом, як з управляючою організацію будинків, маніпулюючи свідомістю громадян та розказуючи, що ОСББ – це зло! На кожне засідання сесії міської ради, міським головою подається до розгляду питання приватизації шляхом викупу, технічних приміщень будинків, у яких вже створене ОСББ та в тих, де відбувається процес створення. Ціни продажу нижче ринкових у рази!

Цим самим міська влада Білої Церкви намагається розбазарити між своїми близькими те майно, від оренди якого люди б отримували щомісячно грошові надходження для забезпечення обслуговування власних будинків та прибудинкової території.

Що цікаво, в програмі «Порядок денний» ведучий Роман Чоп повідомив, що проекти-рішення вносяться міським головою Геннадієм Дикім, а члени його фракції «Самопоміч» знімають на сесії ці питання.


І, справді, деякі приміщення, які фігурували в проектах-рішеннях, можна розцінити як банальне «віджимання». Жителі таких будинків були обурені і відкрито говорили про це на камеру.


А ось далі справа застопорилася, жителі на відріз не бажали відстоювати свої права біля міськради. На допомогу їм прийшла «Партія простих людей». Як стверджували активісти даної партії, вони неодноразово разом із мешканцями Білої Церкви пікетували засідання сесії Білоцерківської міської ради. Але на жаль, біля міськради можна було відзначити тільки невелику кількість бабусь-активісток, які постійно беруть участь у різних мітингах за незначну винагороду. До мізерної пенсії додати 100 гривень зароблених на мітингу - хоч якийсь спосіб вижити.


«Ми й надалі будемо відстоювати права мешканців Білої Церкви і не дамо розпродати за безцінь майно територіальної громади, якого залишилося і так дуже мало! Кожна каденція міської ради тільки й намагається продати комунальне майно», — заявив глава Партії простих людей в місті Біла Церква Ігор Коча.

Розбити наметове містечко у Ігоря не вийшло. Зате вийшло потрапити на брифінг до Верховної ради і заявити, що люди обирали депутатів, а не ріелторів та продавців, та з екрана телеканалу «Рада» звернутися до керівника фракції Батьківщини у Верховній раді: Юлії Володимирівни Тимошенко, до керівника фракції Самопоміч Олега Березюка, до керівника фракції Радикальної партії Олега Ляшка, керівника фракції БПП.


«Саме депутати від Ваших партій представлені у Білоцерківській міській раді! Вони йшли на вибори геть із іншими передвиборчими обіцянками! Вони не обіцяли продавати майно громади! Перешкоджати людям у формуванні ОСББ!!! Повипливайте на своїх підлеглих однопратійців, інакше у жителів Білої Церкви не вистачить нервів терпіти таких депутатів міської ради! Іншого шляху вирішення, ніж прямий вплив, на тих, кого ви рекомендували у депутати міських рад немає! Я впевнений, що такі проблеми є у багатьох населених пунктах України, тому ще раз звертаюся до керівників фракцій у верховній раді: саме ви маєте поставити на місце своїх однопартійців у Білоцерківській міській раді. Досить розводити популізм та демагогію! Просто виконуйте свої передвиборчі обіцянки! Інакше ваші партії підуть в історію» , — обурювався Коча.

Сумно,але здійсниться словами Ігоря Кочі немає жодного шансу. Не підтримують його люди, мало того, в 2014 році саме в інтересах народної люстрації лідер Радикальної партії Олег Ляшко знімає частину кандидатів з виборів до Верховної Ради, серед них і молодий Коча.«Тепер, якщо депутати Білоцерківської міської ради не чутимуть простих людей, я буду їздити до їхнього партійного керівництва у Верховну раду України і братиму участь у брифінгах з будь-яких проблемних питань міста! Може тоді до них дійде» , — обіцяє Ігоря Коча.

З упевненістю можна сказати, що хоча б ці слова мають місце бути. Ігор обов'язково буде їздити та говорити про проблеми міста. Тим більше є з ким, соратник по Радикальної партії, а тепер і Партії простих людей - Олександр Ліневич.

Громада Білої Церкви добре пам’ятає даного політика, як депутата Білоцерківської міської ради, який співпрацював із представниками Партії Регіонів. Завдяки такій співпраці Ліневич отримав посаду керівника управління фонду комунальної власності міста. Що правда, на цій посаді він довго не затримався адже вирішив, що «лівий» дохід від здачі в оренду комунального майна міста належить виключно йому і не мав жодного бажання ділитися за що і був усунутий з посади.

Отож, одні здавали в оренду, інші тепер продають, а жителі страждають. Правда, не все так сумно, більше десяти громадських організацій і політичних партій на всіх рівнях вже майже півроку ведуть наполегливу методичну роботу по цій проблемі. Шкода тільки, що, як завжди, одні працюють, а інші займаються дешевим піаром.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації