29 червня 2016

За розбійний напад на заправку затримано мешканця Білої Церкви

Начальник Білоцерківського відділу поліції, Сергій Возненко, провів брифінг з представниками ЗМІ Білоцерківщини де було поінформовано про розкриття злочинів в червні місяці. Наприклад, озброєний розбійний напад на АЗС «Shell» у місті Біла Церква скоєний ще у 2014 році.


Так, 19 жовтня 2014 року до автозаправної станції, що розташована по вулиці Петра Запорожця, під’їхав автомобіль «Ford Escort» кольору хакі. Невідомий, прикривши лице марлевою пов`язкою, вийшов з автівки, зайшов до приміщення АЗС «Shell», погрожуючи пістолетом, застосував фізичне насильство зв`язавши касира та оператора-заправника скотчем, заволодів грошовими коштами із каси, та зник у невідомому напрямку.
Працівниками кримінальної поліції Білоцерківського відділу поліції на протязі двох років було проведено ряд оперативно розшукових заходів, в результаті яких особу нападника було встановлено, ним виявився 28-річний мешканець Білої Церкви, який свого часу працював на цій заправці, але затримати його правоохоронцям до останнього часу не вдавалося, так як той перебував на військовій службі у зоні АТО.

14 червня 2016 року працівники кримінальної поліції нарешті затримали підозрюваного у скоєнні цього злочину молодика на квартирі, яку він винаймав, при проведенні обшуку правоохоронці виявили куртку та пістолет.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації