28 травня 2016

Чому люди проти аеродрому в Гайку та кому це вигідно

Таки потрібно про це писати. Обговорювати. І приймати не суб’єктивне, а об’єктивне рішення. Адже окрім двох видимих сторін конфлікту: зацікавлена сторона (Білоцерківський вантажний авіа комплекс) та НЕзацікавлена сторона (ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» та ГО «Асоціація учасників АТО») – є ще і третя сторона: мешканці міста.

Дві конфліктуючі сторони зрозуміти можна, і зокрема АТОшників, адже в цьому районі їм виділили земельні ділянки. АЛЕ... є така річ як егоїзм певного житлового району. Але ще є і інтерес міста. І якщо вигода для міста в цілому більша, то втрати району є обґрунтованими і раціональними. Тим паче, що ту територію, що виділили АТОшникам, важко назвати навіть районом, так, хутір, як багато хто називає. Пропозиція «матерів» ліквідувати авіа комплекс м’яко кажучи дивує... Ліквідувати що? Промисловий майданчик з під’їзними автомобільними та залізничними шляхами? З повною інфраструктурою для виконання робіт по продовженню ресурсу авіаційної техніки у двох корпусах ангарного типу, обладнаних стапелями, вентиляційними системами, освітленням і забезпечених усіма необхідними видами енергії? І це все заради того, щоб подувати пару десят будиночків? Це злочин.Аеродром – це розвиток міста. Це нові робочі місця, це розбудова району, це нові зв’язки та можливості, це податки в міський бюджет. Як можна бути проти розвитку міста? Як можна бути проти будівництва нових підприємств, які будуть не «купи-продай» займатися, а вносити свій вклад в реальний сектор економіки? Особисті амбіції тут в іншої сторони. По міському радіо цікавий аудіо-ролик крутиться: «Продаються квартири в новому котеджному містечку в районі Гайка». АТОшники масово продають свої ділянки за безцінь, тому що банально у людей немає за що будуватися. Землі скуповуються... і будують ся нові котеджні містечка…. Яка з цього користь місту? Таке враження, що військовим спеціально в цьому районі дозволили землі виділити щоб вони були проти аеродрому. Хоча ще до роздачі землі АТОшникам багато хто одержував земельні ділянки і не завжди законно.


І весь цей сир-бор вигідний тільки одній стороні - без аеродрому власники котеджних містечок можуть далі подорожче продати свій товар. Хоча голова села Фурси не раз заявляв, що наприклад землі під котеджне містечко «Хуторок» видавалися з порушеннями.


«І як патріот України ви...» Як патріоти України ми повинні усвідомлювати ще одну річ. Це військовий об’єкт з багаторічною історією. Сюди мають повернутися військові. Це центр України. Це обороноздатність країни. А «якщо люди не хочуть слухати гуркіт літаків своєї армії, то вони будуть чути свист бомб літаків армії чужої».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації