29 травня 2016

Білоцерківець, який воює в армії РФ, буде брати участь у виборах на Донбасі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України встановило, що Російська Федерація має намір використовувати росіян, які народилися в Україні, для участі у «виборах» на Донбасі.

Як повідомляється, на посаді «Начальник штабу - заступник командира гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 2 окремої мотострілкової бригади 2 АК (Луганськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ» знаходиться капітан ЗС РФ Гайнуллин Руслан Мунирович, що народився 14.10.1988 в місті Біла Церква Київської області. З весни 2015-го і по теперішній час його підрозділ на основі ротації виконує «службово-бойові» завдання поблизу Антрацита та Красного Луча.
Встановлено, що незважаючи на тривалий термін перебування капітана на Донбасі, командування російських військ запропонувало йому залишитися ще на один рік і фіктивно легалізуватися на території ЛНР зважаючи на його народження в Україні.

У розвідці звертають особливу увагу, що в поточній ротації кадрових російських військовослужбовців 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) «армійських корпусів» перевага віддається тим, хто народився в Україні, має родинні зв'язки або певний час проживали на території нашої держави. Це повинно стати основою для штучної хвилі репатріантів України, які нібито повертаються на історичну Батьківщину і видаватимуть себе за місцевих жителів Донбасу під час проведення місцевих виборів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації