12 жовтня 2016 р.

Поліцейські Білої Церкви помстилися п'яним водіям за своїх загиблих колег

З 7 по 9 жовтня у Білій Церкві та Білоцерківському районі сумісно з Головним управлінням Національної поліції проводилось відпрацювання з метою попередження правопорушень.


В ході перевірки було виявлено водія у нетверезому стані, у якого вже було вилучено водійське посвідчення за аналогічне порушення. Автомобіль було доставлено на штраф майданчик.
Інший водій намагався довести свою правоту і посперечатись з правоохоронцями. Проте у відповідності до законодавства було складено постанову, ознайомившись з якою водій її таки підписав.

В період проведення перевірки окрім профілактики порушень правил дорожнього руху, зокрема проїзду вантажівок на заборонні знаки, виявлення нетверезих водіїв, завдяки технічним засобам, які є в розпорядженні обласних правоохоронців було виявлено автомобіль-двійник, та авто яке було викрадено та перебувало у розшуку. Тепер ці автівки перебувають на штраф майданчику, ведеться слідство.


Про підсумки комплексного відпрацювання розповів начальник Управління превентивної діяльності поліції Київської області Андрій Пожар:
Упродовж вихідних на території Білоцерківщини, поліцейські розкрили ряд раніше скоєних злочинів. Затримано 17 підозрюваних у скоєнні крадіжок, хуліганстві, правопорушеннях пов’язаних з наркотиками та незаконному поводженні зі зброєю. Виявлено 30 нетверезих водіїв.
За ініціативою керівництва поліції Київської області до оперативно-профілактичного рейду було задіяно додаткові сили з числа співробітників Управління превентивної діяльності, карного розшуку, бійців спецпідрозділу поліції та полку особливого призначення «Миротворець». Правоохоронці пройшли детальний інструктаж, отримали орієнтування та план-завдання, згідно з яким місто і район було умовно поділено на робочі зони, кожна з яких була закріплена за окремою групою.
В результаті відпрацювання правоохоронці задокументували 242 адміністративні правопорушення. З них 77 протоколи складено за порушення громадського порядку - розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та порушення правил адміністративного нагляду.
Виявлено 166 водіїв-порушників Правил дорожнього руху - керування у нетверезому стані, відсутність необхідних документів, порушення правил зупинки і стоянки та проїзд на заборонений сигнал світлофора. Виявлено та поміщено на штрафмайданчик 3 автомобілі, які перебували у розшуку.

Андрій Пожар зазначив, що такі комплексні заходи дають позитивні результати і надалі будуть проводиться на території всієї Київської області. Рейди дають можливість оперативно, а головне результативно виявляти та припиняти різного виду правопорушення.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Популярні публікації