19 жовтня 2016 р.

Що зробила білоцерківська поліція з моменту її створення

Начальник Білоцерківського відділу поліції ГУНП України в Київській області Возненко Сергій Григорович розповів про роботу білоцерківських поліцейських починаючи з моменту створення Національної поліції в Білій Церкві.


За останні 9 місяців до білоцерківської поліції надійшло 32 тисячі заяв і повідомлень про правопорушення. 5 тисяч з них було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, а щодо інших 5 тисяч було складено адмінпротоколи. Такі цифри назвав начальних білоцерківської поліції Сергій Возненко.

Як заявив Возненко, всі умисні убивства у Білій Церкві та районі розкриті. Також розкрито 4 з 5 злочинів з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень (один злочинець перебуває у розшуці). З 14 розбійних нападів розкрито 12. Значну кількість злочинів на Білоцерківщині складають злочини майнової спрямованості: крадіжки, грабунки, тощо. Влітку спостерігалось зростання викрадання автотранспорту, особливо мопедів, скутерів та моторолерів. Впродовж літа було угнано більше 40 моторолерів (розкрито 15 злочинів).

Загалом, за 9 місяців білоцерківська поліція спрямувала до суду 1157 кримінальних проваджень, з яких 40 - з приводу особливо тяжких злочинів.

Також очільник поліції Білоцерківщини повідомив, що з 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Популярні публікації